دنیای خلاقیت
 
15 کاربرد خمیر دندان
از خمیر دندان برای تمیزشدن، سفید شدن، حذف لکه ها، بازیابی و محافظت از مینای دندان استفاده می شود. اما خمیردندان قابلیت های شگفتی در کنار تمیز کردن دندان های ما دارد.
نتیجه تصویری برای خمیر دندان
 می توان باعث تسکین برخی دردها و خلاص شدن از شر لکه ها و بوی تند و بسیاری موارد دیگر بشود.
  1) تسکین تحریک ناشی از گزش حشره هازخم ها، تاول ها و ناراحتی های پوست ناشی از گزش حشره ها اغلب باعث خارش می شوند. یک قطره کوچک خمیر دندان بر روی نیش حشرات خارش و تورم را کاهش می دهد. همچنین با خشک کردن زخم ها و تاول ها باعث درمان سریع تر آن ها می شود. در ادامه 14 استفاده دیگر را خواهید خواند...  insect.nojavanha2) کاهش بوی بد سیر، ماهی، پیاز و خیلی مواد غذایی دیگر می توانند در سلول های پوست ما نفوذ و باعث ایجاد بوی بد در آن شود. کمی مالش انگشتان با خمیردندان بوی بد را از بین خواهد برد.
 3) تمیز کردن کلیدهای پیانو کلیدهای پیانو در اثر تماس با پوست و جذب گرد و غبار کثیف می شوند. با یک پارچه مرطوب و بدون پرز و کمی خمیردندان به آرامی کلیدهای پیانو خود را پاک کنید.
 4) کاهش اندازه لکه صورت می خواهید به بهبود زخم ها و لکه ها سرعت ببخشید؟ قبل از خواب مقدار کمی از خمیر دندان را به منطقه آسیب دیده بمالید و صبح آن را بشویید.Skin rash.nojavanha5) حفظ کردن حالت مو خمیر دندان ژلی حاوی همان محلول پلیمر است که بسیاری از ژل های مو از آن ساخته شده اند. پس اگر شما از ژل مو استفاده می کنید خمیر دندان ژلی هم می تواند جایگزینی برای آن باشد.
 6) خمیردندان یک تمیزکننده عالی برای کفش های کثیف و همچنین برای بهبود خراش چرم کفش است. در اینجا هم با یک برس خمیردندان را به طور مستقیم به قسمت کثیف یا خراشیده بکشید.
 7) حذف لکه ها خمیر دندان می تواند لکه ها را در لباس و فرش ناپدید کند. در لباس با کمی خمیردندان لباس را مالش دهید و سپس به صورت معمول با آب بشویید و در مورد فرش با کمی خمیردندان و برس روی محل لکه بکشید و بلافاصله با آب بشویید.clean.nojavanha8) از بین بردن بوی بد بطری کودک اگر بطری کودک دچار بوی ترش شیر شده، با خمیردندان می توانید این بو را از بین ببرید.
 9) برای پاک کردن برای نقش های کشیده شده با مداد توسط کودکان بر روی دیوارها خمیردندان می تواند یک پاک کننده عالی باشد
10) درخشان کردن وسائل و جواهرات طلایی و نقره ای خمیردندان را روی جواهرات خود در شب بکشید و صبح با یک پارچه نرم آن ها را تمیز کنید و با آبکشی آثار خمیردندان را پاک کنید. از این روش بر روی مروارید استفاده نکنید، چون باعث صدمه به آن می شود.Ornaments.nojavanha11) حذف خش سی دی و دی وی دی  این یک روش خوب برای حذف خراش های کم عمق و لکه ها است. یک لایه نازک از خمیر دندان را به آرامی بر روی دیسک مالش دهید و پس از آن با آب بشویید
12) کم کردن سوزش سوختگی در سوختگی های جزئی خمیردندان می تواند تسکین موقت و خنک کننده باشد. بلافاصله بعد از سوختگی آن را به منطقه آسیب دیده بمالید.Burn.nojavanha13) حذف لایه های زنگ زده از آهن برای کسانی که هنوز از آهن استفاده می کنند، ممکن است پس از گذشت زمان دیده باشند که بخشی از آهن زنگ زده است. سیلیکای موجود در خمیردندان این لایه را حذف خواهد کرد. 
14) پاک کردن ناخن ها دندان های ما از مینا ساخته شده اند و خمیر دندان برای آن ها خوب است پس به همین دلیل خمیردندان برای ناخن ها هم خوب خواهند بود. برای ناخن های پاک تر و محکم تر به سادگی ناخن های خود را با مسواک و خمیردندان بشویید.nail.nojavanha15) ضد مه در عینک مقدار کمی از خمیر دندان را به هر یک از عدسی های عینک ایمنی یا شنا خود مالش و سپس آن را کاملا آبکشی کنید. پس بدون نیاز به ژل های ضد مه گران قیمت به راحتی می توانید این مشکل را برطرف کنید. از مالش بیش از حد اجتناب کنید چون ماده ساینده در خمیردندان می تواند لنزهای عینک را خراش دهند.طبقه بندی: ❤کاربرد هایـ❤،♥ نوشته شده در جمعه 25 فروردین 1396 ساعت ساعت 13 و 59 دقیقه و 49 ثانیه توسط мαhłα : نظرات() 
 
 
 
 
[قالب وبلاگ : بیاتو اسکین] [Weblog Themes By : Bia2skin.ir]