دنیای خلاقیت
 
بازیافت کاموا و ساخت منگوله های کاموایی
ساخت کاردستی با کاموا

تو این آموزش با یک تیر دو نشون میزنیم اول این که میتونیم از کامواهایی که استفاده ای ازشون نمیکنیم استفاده کنیم و هم میتونیم منگوله های کاموایی خوشگل درست کنیم برای ساخت این نوع کاردستی فقط به چند رنگ کاموا احتیاج دارید که در ادامه بیشتر براتون توضیح میدم.

کاردستی با کاموا های دور ریختنی و بازیافتی:

با ساخت کاردستی با کاموا های رنگی در خدمتتون هستم و تصمیم دارم یه آموزش زیبا و جذاب رو برای ساخت کاردستی های جدید و متفاوت بهتون  معرفی کنم. برای این نوع کاردستی که همگی به اسم منگوله های کاموایی میشناسیمش به چند رنگ کاموا و تکه های کارتن احتیاج دارید. برای شروع ساخت کاردستی کارتن رو مطابق شکل برش بزنید. برای هر منگوله به دو تکه کارتن احتیاج دارید که باید اونها رو مقابل هم قرار بدید و بعد  شروع به پیچیدن کامواها اطراف کارتن کنید. اگه میخواین گلوله نخی چند رنگ بسازید کامواها رو به ترتیب رنگ بپیچید. از این روش بیشتر برای ساخت میوه با کاموا استفاده میشه. بعد از پیچیدن کامل کامواها، به کمک قیچی لبه های کامواها رو برش بزنید تا فرم گلوله درست شه.

ساخت کاردستی با کاموا

ساخت کاردستی با کاموا

ساخت کاردستی با کاموا

حالا شما میتویند به راحتی انواع منگوله های کاموایی رو در سایزهای دلخواه درست کنید و از این کاردستی زیبا لذت ببرید. در ادامه چند مدلکاردستی با کاموا و منگوله هایی کاموایی که با روش بالا درست شده رو میبینید که میتونه ایده خوبی برای ساخت کاردستی باشه.

ساخت کاردستی

ساخت کاردستی

کاردستی

کاردستی ساده

کاردستی ساده

کاردستی ساده

کاردستی جدید

کاردستی جدید

از منگوله های کاموایی علاوه بر کاردستی های مختلف میتونید برای تزیینات منزل و ساخت وسایل تزیینی با کاموا هم استفاده کنید و وسایل جدید و  زیبایی با کمی خلاقیت و ابتکار بسازید و از داشتن اونها لذت ببرید.

آموزش کاردستی

ساخت کاردستی

کاردستی با وسایل دور ریختنی

کاردستی با وسایل دور ریختنی

کاردستی با وسایل دور ریختنی

کاردستی با کارتن

کاردستی با کارتن

کاردستی با وسایل دور ریختنی

خب دوستهای هنرمند امیدوارم از ساخت کاردستی با کاموا که امروز آموزشش رو براتون گذاشتم خوشتون اومده باشه و حتما توی خونه اونها رو با کامواهای بازیافتی درست کنید.و نظر هم یادتون نره
طبقه بندی: ❤گوشواره بسازیم❤، ❤دخترونه ها❤، ❤درست کردنی ها❤، ❤وسایل خلاقانه و کاربردی❤، ❤ایده بگیر،به کار ببند❤،♥ نوشته شده در سه شنبه 3 اسفند 1395 ساعت ساعت 13 و 20 دقیقه و 02 ثانیه توسط мαhłα : نظرات() 
 
 
 
 
[قالب وبلاگ : بیاتو اسکین] [Weblog Themes By : Bia2skin.ir]