تبلیغات
دنیای خلاقیت - ایده برای کارت تولد
دنیای خلاقیت
 
ایده برای کارت تولد

 

 برای ساخت یه کارت تبریک تولد دست ساز خلاقانه به مقوا ، کپسول شیرینی رنگی ، شمع کوچیک ، ربان باریک نیاز دارید .

ابتدا کارت اصلی رو در اندازه ای که دوست دارید آماده کنید . کارت شما به صورتی باشه که بتونید داخلش متن مورد نظرتون رو برای دوستتون بنویسید .

سپس کپسول شیرینی رنگی رو به صورتی که در تصویر زیر میبینید برش بزنید . یه برش درازتر و یه برش کوتاهتر .. به شکلی که وقتی برش کوچیک زیر برش بزرگ قرار میگیره شبیه کاسه کاپ کیک به نظر برسه ..

 

 

کلمه WISH رو که به معنای آرزو هست با مداد روی کارت کمرنگ بنویسید . شمع شما به جای حرف I روی کارت قرار خواهد گرفت . کلمه رو با ماژیک یا وسایل دیگه به سلیقه خودتون پررنگ کنید . ربان باریکی رو دور شمع پاپیون کرده و شمع رو به جای حرف I بچسبونید و برای شعله شمع از دو رنگ کاغذ رنگی به شکل شعله روی کارت استفاده کنید .

با کاغذ رنگی یا مقوای قهوه ای قسمتی رو برای کاپ کیک برش زده و زیر کلمه به صورتی که در تصویر میبینید بچسبونید و در نهایت کپسولهای رنگی شیرینی رو در قسمت زیر کار در جای مناس بچسبونید .

 

 

یه کارت خلاقانه و دست ساز قشنگ برای تولد یه دوست به همین راحتی آماده میشه ..

 

 
طبقه بندی: ❤درست کردنی ها❤، ❤کار با کاغذ و اینجور چیزا❤، ❤دکوپاژ❤، ❤کارت پستال و کارت تبریک ❤، ❤ایده بگیر،به کار ببند❤،♥ نوشته شده در جمعه 5 شهریور 1395 ساعت ساعت 07 و 39 دقیقه و 08 ثانیه توسط мαhłα : نظرات() 
 
 
 
 
[قالب وبلاگ : بیاتو اسکین] [Weblog Themes By : Bia2skin.ir]