دنیای خلاقیت
 
تزئینات کوچولو و ریزه میزه!!!!

 درست کردن تزئینات کوچیک توی خونه بدون داشتن دستگاه خاص !

قالب های سیلیکونی کوچیکی در بازار به منظور درست کردن تزئینات خمیری یا موارد مشابه موجود هست که شما برای این آموزش بهشون نیاز دارید . در خارج از ایران این قالب های سیلیکونی در مغازه های هنری به همین اسم فروخته میشه .. در ایران اگه کسی از محل فروش این قالب ها خبری داره در قسمت کامنت ها بنویسه که بقیه دوستان هم مطلع بشن .. چون میدونم توی ایران به آسونی پیدا نمیشه ..

در این آموزش به قالب های کوچیک ، چسب حرارتی و اسپری رنگ یا رنگهای اکرلیک نیاز داریم ..

چسب حرارتی داغ رو به دقت داخل قالب های کوچیک ریخته ، دقت کنید حباب های هوا روی اون ایجاد نشه ..

در کمتر از یک دقیقه چسب حرارتی سفت و سرد میشه و شما میتونید به راحتی اون رو از قالب خارج کنید .بعد از خارج کردن اون از قالب اطرافش رو با یه قیچی ظریف و تیز از چسب های اضافه تمیز کنید و سپس اون رو به رنگ دلخواه رنگ آمیزی کنید .

میتونید اول از اسپری رنگ برای اون استفاده کرده و بعد از خشک شدن رنگ اسپری جزئیات مورد نظرتون رو با رنگهای اکرلیک یا حتی لاک ناخن ! روی اون بکشید .خوب شاید بپرسید حالا اینها به چه دردی میخوره .. در تصویر بالا میبینید که از این پروانه های کوچولوی درست شده برای تزئین جاشمعی استفاده کرده ! شما میتونید این تزئینات کوچیک رو برای ساخت گل سر ، تل ، ساخت انواع گردنبند ، گوشواره ، انگشتر و حتی دکمه استفاده کنید .با چسبوندن دکمه های قابلمه ای به زیر کار میتونید از این تزئینات به عنوان دکمه استفاده کنید ..به راحتی میتونید تزئینات درست شده رو روی گیره های مو چسبونده و از اونها استفاده کنید .برای ساخت گوشواره هم کافیه با چسب گیره های آماده گوشواره رو به پشت کار بچسبونید و گوشواره های رنگی و قشنگی رو آماده کنید .


طبقه بندی: ❤درست کردنی ها❤، ❤ایده بگیر،به کار ببند❤، ❤کارت پستال و کارت تبریک ❤، ❤دخترونه ها❤،♥ نوشته شده در چهارشنبه 20 مرداد 1395 ساعت ساعت 15 و 24 دقیقه و 11 ثانیه توسط мαhłα : نظرات() 
 
 
 
 
[قالب وبلاگ : بیاتو اسکین] [Weblog Themes By : Bia2skin.ir]