دنیای خلاقیت
 
هدیه روز پدر:دسته گل جورابی!!!!

 دسته گل جورابی یه ایده و پیشنهاد بامزه برای روز مرد یا روز پدر هست !

نمیدونم این هدیه دادن جوراب به آقایون از کجا اومده .. ارزش پدرهای ما مسلما خیلی خیلی بیشتر از این حرفاس ولی این جوراب هم جنبه فان داره و در کنار کارهای قشنگی دیگه ای که برای پدرتون انجام میدید این هم یه ایده س که میتونید اجراش کنید .

برای درست کردن دسته گل جورابی به یه سری چوب گرد برای ساقه کار نیاز داریم که میتونید اونها رو آماده از مغازه های وسایل هنری تهیه کنید یا از سیخ چوبی استفاده کنید .

 

 

جوراب ها رو به صورتی که در تصویر میبینید رول کنید و با یه سنجاق کوچیک ببندید و محکم کنید ..

 

 

همه جوراب ها رو به این روش رول کرده و آماده کنید و از قسمت زیر داخل چوب یا سیخ محکم کنید ..

 

 

نحوه تا کردن جوراب در شکل زیر واضح تره ..

 

 

چوب های آماده شده رو داخل یه لیوان یا گلدون قرار بدید . میتونید داخل گلدون رو کمی یونولیت بذارید و سیخ ها رو داخل یونولیت فرو کنید تا گلها محکم تر سر جاشون قرار بگیرن ..

 

 

در نهایت دور گلدون یا لیوان رو با ربان تزئین کنید .. نمونه هایی که در تصویر زیر میبینید دسته گل های جورابی قشنگیه که خانم های با سلیقه برای پدر یا شوهراشون درست کردن 

 

یه ایده قشنگ دیگه برای بسته بندی هدیه برای روز مرد استفاده ایده زیر هست .. چند تا جوراب رو رول کرده و داخل یه کمربند قرار بدید و با کنف یا ربان ببندید و پاپیون کنید

طبقه بندی: ❤درست کردنی ها❤، ❤مناسبتی❤، ❤ایده بگیر،به کار ببند❤،♥ نوشته شده در پنجشنبه 2 اردیبهشت 1395 ساعت ساعت 11 و 12 دقیقه و 47 ثانیه توسط мαhłα : نظرات() 
 
 
 
 
[قالب وبلاگ : بیاتو اسکین] [Weblog Themes By : Bia2skin.ir]